Członek Grupy ART

Członek Grupy ART

Czerpanie korzyści z synergii

 

ART Płakowice jest częścią Grupy ART obejmującej przedsiębiorstwa ART w Hockenheim (od 1955 r.), ABW w Weingarten (od 1964 r.) oraz naszą lokalizację w Polsce (od 1995 r). Poza tym istnieje joint venture z rumuńskim partnerem L. C. Electronics SRL w Lugoj (od 2008 r.). Centrala Grupy mieści się w niemieckiej lokalizacji ART w Hockenheim.

Dzięki międzynarodowej koncepcji lokalizacyjnej Grupa ART jest konkurencyjna i łączy kompetencje w zakresie systemów kablowych, techniki obudów i przemysłowej budowy szaf sterowniczych. Umożliwia to sprostanie kompleksowym wymogom na wielu płaszczyznach równocześnie. Na przykład w Hockenheim wytwarza się urządzenia sterownicze, w Weingarten powstają dokładnie dopasowane obudowy, konfekcja kablowa w Lugoj dostarcza okablowania do lokalizacji we Lwówku Śląskim (dawne Płakowice), a tam wedle potrzeb podłączane są one do różnych obszarów produkcyjnych.

Dla naszych klientów oznacza to wysoki poziom niezawodności i bezpieczeństwa we wszystkich procesach – począwszy od planowania i projektowania aż do after sales.