O nas

Przedsiębiorstwo

O ART Płakowice

 

ART Płakowice to wysoka jakość i niezawodność naszych produktów i usług w zakresie konfekcjonowania kabli, techniki obudów, produkcji urządzeń i szaf sterowniczych. Oferowane przez nas spektrum powiązanych usług dostarczane jest wymagającym klientom w następujących branżach: technika energetyczna i środowiskowa, druk, maszyny narzędziowe i budowa urządzeń technicznych, transport i komunikacja.

Ilustracja: Budynek biurowy przed halą Wydziału Mechanicznego

Ścisła współpraca z naszymi klientami oraz wspólny cel sukcesu przedsiębiorstwa motywuje nas do ciągłego rozwoju ART Płakowice. Cenimy sobie bowiem owocne partnerstwo, przynoszące obopólną korzyść w dłuższej perspektywie i opierające się na przewidywalnych kryteriach. Wiąże się z tym nie tylko ciągła optymalizacja naszych procesów, ale także nieustanna modernizacja naszej infrastruktury.

Ilustracja: Hala produkcyjne Wydziału MTK oraz centrum logistyczne

Przedsiębiorstwo ART Płakowice założono w 1995 roku i od tamtej chwili jest ono częścią odnoszącej sukcesy Grupy ART, której główna siedziba mieści się w niemieckim mieście Hockenheim w Badenii-Wirtembergii. W lokalizacji Płakowice (Lwówek Śląski) pierwotnie konfekcjonowano kable dla niemieckich lokalizacji, ale z upływem czasu ART Płakowice rozwinęła się i stała główną lokalizacją produkcyjną Grupy ART.

 

Na dzień dzisiejszy wszystkie istotne kwalifikacje Grupy znajdują odzwierciedlenie w konfekcjonowaniu kabli, technice obudów, a także w produkcji urządzeń i szaf sterowniczych. Na sukces Grupy istotny wpływ ma ścisłe powiązanie z niemieckimi lokalizacjami produkcyjnymi.

 

Ponadto zbudowaliśmy samodzielny i rozległy biznes z własną bazą klientów. Znajdująca się na pograniczu polsko-niemieckim lokalizacja zatrudnia obecnie ponad 300 pracowników. Jesteśmy jednym z większych pracodawców w regionie, kojarzonym ze stabilnością i zrównoważonym rozwojem. Więcej informacji na temat ART Płakowice jako pracodawcy znajdą Państwo tutaj.